Кондиціонер Liberton LAC 18-N4

(#1391)
Кондиціонер Liberton LAC 18-N4
Очікування 2-3 дні
Зв'яжіться з нами для уточнення термінів постачання
Liberton Виробник: Liberton
Ми маємо пункт видачі
В якому Ви завжди зможете оглянути товар перед тим, як забрати
10 999 ₴

Кондиціонер Liberton LAC 18-N4 Характеристики

Індикація
Увімкнення Есть
Найголовніше
WI-FI Нет
Індекс кондиціонера 18
Конструкція Спліт-система
Рекомендована площа До 60 м. кв
Спосіб встановлення Настенный
Тип: Кондиціонер
Холодоагент R-410A
Гарантія 24 месяца
Клас енергоспоживання A
Продуктивність
Діапазон робочих зовнішніх температур від -7°C до +43°C
Повітрянний струм 780 м3/год
Потужність охолодження/обігрів 2150 Вт/1900 Вт
Продуктивність охолодження/обігрів 5280 Вт/5420 Вт
Панель управління
Дисплей Есть
Тип управління Пульт ДУ
Режими роботи та програми
Кількість внутрішніх блоків Один блок
Регулювання напряму повітряного потоку Есть
Детальніше про режими охолодження/обігрів/осушення/вентиляція
Іонізатор Нет
Властивості товару
Діаметр труб Рідина 6мм; Газ
Колір: Білий
Країна виробник Китай
Пульт ДУ Есть
Рівень шуму внутрішній блок 39 дБ
Рівень шуму зовнішній блок 48 дБ
Розміри внутрішнього блоку 900 x 280 x 200 мм
Розміри зовнішнього блоку 760 x 550 x 260 мм
Таймер Есть
Тип компресора Звичайний
Тип установки Настенный
Фільтр Есть
Довжина магістралі До 15 м
Вага кондиціонера 11 кг внутрішній; 36 кг зовнішній
Інформація про товар
# 1391

Кондиціонер Liberton LAC 18-N4 Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Кондиціонер Liberton LAC 18-N4 Опис

Кондиціонер Liberton призначений для підтримки оптимальних кліматичних умов та очищення повітря від небажаних частинок усередині приміщення. Це сучасна настінна спліт-система, яка має всі необхідні для максимально ефективного використання функціями.

Кондиціонер Liberton може стати функціональним доповненням вашого інтер'єру, який не тільки має приємну зовнішню естетику, але й підтримує атмосферу комфорту у вашому будинку. Корпус виконаний у білому кольорі, який вважається одним із найбільш універсальних, він добре поєднується як з яскравими кольорами, так і зі світлими, та створює ефект контрасту на темному. Тому, хоч би яким був ваш інтер'єр, ви можете бути впевнені, що покупка цього кондиціонера не тільки не зіпсує атмосферу вашої оселі, а значно її покращить.
Перевага моделі

У кондиціонері передбачені такі функції, як охолодження, обігрів, осушення, режим вентиляції, іонізація та фільтрація. Крім того, тут є: автоматичний режим, завдяки якому ви можете підтримувати встановлену температуру всередині приміщення, самостійно регулюючи вологість і напрям повітряного потоку; режим «сон», який не тільки створює ідеальні умови для відпочинку, приносить користь для здоров'я, але й запобігає нераціональній витраті електроенергії в нічний час і режиму турбо, що забезпечує швидке зниження температури повітря.

Управління пультом ДУ

Кондиціонер оснащений пультом дистанційного керування. За допомогою пульта можна керувати роботою кондиціонера на відстані, що значно полегшує експлуатацію. Це дозволяє монтувати кондиціонер у будь-якому зручному місці, а не лише там, де до нього легко дістати рукою.

Продуктивність

Кондиціонер розрахований на площу приміщення до 60 квадратних метрів (при стандартній висоті стелі до 3 метрів), має максимальну потужність 5,5 кВт та пропускає через себе великий об'єм повітряного потоку на годину, а мінімальний рівень шуму внутрішнього блоку становить лише 40 – 48 дБ.

Нічний режим

Нічний режим забезпечує комфортний сон та дозволяє економити електроенергію. Кондиціонер встановлює мінімальну швидкість вентилятора (для зменшення шуму) та плавно підвищує (при охолодженні) або знижує (при обігріві) температуру на 2-3 градуси протягом кількох годин. Такі температурні умови найоптимальніші для сну. Після закінчення терміну, встановленого таймером, кондиціонер вимикається.

Фільтри очищення повітря

Всі кондиціонери здійснюють очищення повітря за допомогою фільтрів, але ефективність цих фільтрів різна. Фільтри грубого очищення - металева сітка, що затримує великі порошинки та механічні домішки. Фільтри тонкого очищення здатні утримувати дрібні частинки, пилок, мікроорганізми. Термін служби фільтрів тонкого очищення – від 6 місяців до 2 років.

Придбати кондиціонер Ви можете в інтернет-магазині Santeh.dp.ua, залишивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам. Вдалих покупок!

Мітки: Liberton

Рекомендовані товари

Last Viewed

Кондиціонер Liberton LAC 18-N4

Кондиціонер Liberton LAC 18-N4

Кондиціонер Liberton призначений для підтримки оптимальних кліматичних умов та очищення повітря від небажаних частинок усередині приміщення. Це сучасна настінна спліт-система, яка має всі необхідні дл..

10 999 ₴