Спліт система Midea Blanc DС MA-18N1DO-I

(#1569)
Спліт система Midea Blanc DС MA-18N1DO-I
Очікування 2-3 дні
Зв'яжіться з нами для уточнення термінів постачання
Midea Виробник: Midea
Ми маємо пункт видачі
В якому Ви завжди зможете оглянути товар перед тим, як забрати
19 665 ₴

Спліт система Midea Blanc DС MA-18N1DO-I Характеристики

Індикація
Звуковий сигнал Есть
Увімкнення Есть
Найголовніше
WI-FI Нет
Індекс кондиціонера 18
Конструкція Сплит система
Рекомендована площа До 50 м. кв
Спосіб встановлення Настенный
Тип компресора Інверторний
Тип: Кондиціонер
Холодоагент R410A
Гарантія 12 міс
Клас енергоспоживання А++
Продуктивність
Діапазон робочих зовнішніх температур Холод -15...+50°C/
Перепад висот максимум 20м.
Повітрянний струм 860...560 м.куб/год.
Потужність охолодження/обігрів Холод 0.14...2.36 кВт
Продуктивність охолодження/обігрів Холод 1.82...6.13 кВт
Панель управління
Дисплей Скрытый LED-дисплей
Тип управління Пульт ДУ
Режими роботи та програми
Кількість внутрішніх блоків Один блок
Регулювання напряму повітряного потоку Есть
Детальніше про режими Охолодження, Обігрів, Осушення, Вентиляція
Іонізатор Есть
Властивості товару
Діаметр труб Рідина 6мм; Газ 12 мм
Колір: Білий
Країна виробник Китай
Пульт ДУ Есть
Рівень шуму внутрішній блок 43...24 дБ
Рівень шуму зовнішній блок 56 дБ
Розміри внутрішнього блоку 958 x 302 x 223 мм
Розміри зовнішнього блоку 800 x 554 x 333 мм
Серія Blanc DC-Inverter
Таймер Есть
Тип установки Настенный
Фільтр Повітряний фільтр високої щільності High Density та фільтр Cold Catalyst
Довжина магістралі До 15 м
Вага кондиціонера 11 кг внутрішній; 35 зовнішній
Інформація про товар
# 1569

Спліт система Midea Blanc DС MA-18N1DO-I Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Спліт система Midea Blanc DС MA-18N1DO-I Опис

Інверторний кондиціонер Midea MA-18N1DO-I серії Blanc DC-Inverter відрізняється високою енергоефективністю ( Euro Class A++ ) і не залишається непоміченим інноваційний дизайн кондиціонера. Округлі лінії корпусу та захований дисплей роблять спліт систему частиною приміщення. Компресор із інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, знижуючи енергоспоживання. Інверторний кондиціонер – економічний кондиціонер! Midea Blanc призначена для стабільної та ефективної роботи зі створення комфортної температури та приємного мікроклімату у приміщенні, що робить його вельми привабливим для споживача. Особливістю кондиціонера Midea Blanc є дизайн зовнішнього блоку. Своєю спеціальною формою він нагадує кристал, при цьому виступаючі частини кріплення на ньому не видно, це надає особливої міцності корпусу спліт системи. Опція вимкнення оповіщення вимикає екран та сигнали внутрішнього блоку. При експлуатації спліт-системи в економічному режимі роботи електроспоживання знижується до 59%. Опція запам'ятовування положення заслінок автоматично піднімає встановлене користувачем положення при запуску апарата.

Функції інверторного кондиціонера Мідея MA-18N1DO-I серії Blanc Inverter :

 • DC-Inverter;
 • Холод/тепло;
 • Енергоефективність Class A++;
 • Інноваційний дизайн;
 • Функція "Super Cool 17C";
 • Тихий режим комфортного сну;
 • Гідрофільне покриття;
 • Плавний повітряний потік, що охоплює;
 • Самодіагностика;
 • Авторестарт;
 • Датчик температури на ПДК;
 • Самоочищення теплообмінника;
 • Фільтри High Density та Сold Catalyst;
 • Режим ПДК «Favorite mode».

Технологія 180-градусного інверторного перетворення

Технологія 180° хвильового інверторного перетворення – напруга, що управляє, без «імпульсних» ефектів (усувається ступінчастість синусоїди).

Порівняно зі стандартним 120° струмом прямокутної форми надає такі переваги:

 1. Можливість роботи при ширшому діапазоні напруги живлення і частоти струму.
 2. Велику енергоефективність та енергозбереження.
 3. М'якший старт, нижче шум і вібрації.
 4. Великі можливості керування.

Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею

Підвищена тепловіддача. У блоках використовують теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання та, отже, збільшується ефективність роботи системи.

Самоочищення

Самоочищення. При вимиканні кондиціонера на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник

Режим i-Eco

Економічний режим

При використанні функції « i-Eco » - кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату, і автоматично підтримуватиме в ній t=+24С і АВТО - швидкість вентилятора.

При цьому Ви отримаєте комфорт і знижене енергоспоживання. У цьому режимі кондиціонер працюватиме 8 годин, потім автоматично вимкнеться.

Також Ви можете самостійно вимкнути цей режим із пульта.

Цей режим можна використовувати лише у режимі «Охолодження».

Зовнішній блок дизайну "Діамант"

Дизайнери Midea не забули і про зовнішній вигляд корпусу зовнішнього блоку кондиціонера, що саме собою рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіший за своїх побратимів, має грані, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва та ретельно продуману дизайн-концепцію.

Двигун DC inverter зовнішнього блоку

У зовнішніх блоках обертання вентилятора використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму та енергоспоживання. А також отримати кілька позицій швидкості обертання вентилятора, залежно від потреб системи.

Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям

Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи при цьому ефективнішу роботу кондиціонера.

Іонізатор

Система очищення повітря кондиціонера має високоефективний іонізатор, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують усі шкідливі елементи, присутні у Вашому будинку.

Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, суперечки цвілі та віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чистоту та свіжість повітря у приміщенні.

Виявлення витоку холодоагенту

У разі виявлення витікання холодоагенту на дисплеї внутрішнього блоку з'явиться код помилки «ЕС». Ця функція допоможе захистити компресор від поломки при підвищенні температури внаслідок витоку холодоагенту.

Нічний режим

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а також автоматично через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). По закінченні режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до заданого значення.

Охолодження за низької температури навколишнього середовища

Функція "Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища" - забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження, при температурах нижче нуля (зовнішнього повітря), що дозволяє використовувати його для роботи, наприклад, серверних.

У сучасних серіях Full DC-інверторних спліт/мультиспліт систем дана опція реалізована програмно-апаратно, при цьому якщо є необхідність використання кондиціонера в зимовий час на охолодження, то необхідно додатково встановити

Режим осушення повітря

Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою та дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним включенням та вимкненням режимів охолодження та вентиляції.

При включенні режиму осушення на ПДК відображається символ "Крапелька"

DC inverter компресор

Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином зниження споживання енергії економить Ваші витрати. Така система значно економніша і надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.

Придбати кондиціонер Ви можете в інтернет-магазині Santeh.dp.ua, залишивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам. Вдалих покупок!

Мітки: Midea

Рекомендовані товари

Last Viewed

Кондиціонер Midea Blanc DС MA-18N1DO-I

Кондиціонер Midea Blanc DС MA-18N1DO-I

Інверторний кондиціонер Midea MA-18N1DO-I серії Blanc DC-Inverter відрізняється високою енергоефективністю ( Euro Class A++ ) і не залишається непоміченим інноваційний дизайн кондиціонера. Округлі лін..

19 665 ₴