Спліт система Midea MSAFCU-18HRDN1

(#1566)
Спліт система Midea MSAFCU-18HRDN1
Очікування 2-3 дні
Зв'яжіться з нами для уточнення термінів постачання
Midea Виробник: Midea
Ми маємо пункт видачі
В якому Ви завжди зможете оглянути товар перед тим, як забрати
18 639 ₴

Спліт система Midea MSAFCU-18HRDN1 Характеристики

Індикація
Увімкнення Есть
Найголовніше
WI-FI Є (опція)
Індекс кондиціонера 18
Конструкція Сплит система
Рекомендована площа До 50 м. кв
Спосіб встановлення Настенный
Тип компресора Інверторний
Тип: Кондиціонер
Холодоагент R410A
Гарантія 24 месяца
Клас енергоспоживання А++
Продуктивність
Діапазон робочих зовнішніх температур Холод -15...+50°C; Тепло -15...+30°C
Повітрянний струм 840...840 м.куб/год
Потужність охолодження/обігрів Холод 0.14...2.36 кВт; Тепло 0.2...2.41 кВт
Продуктивність охолодження/обігрів Холод 1.82...6.13 кВт; Тепло 1.38...6.74 кВт
Панель управління
Дисплей Скрытый LED-дисплей
Тип управління Пульт ДУ
Режими роботи та програми
Кількість внутрішніх блоків Один блок
Регулювання напряму повітряного потоку Есть
Детальніше про режими Охолодження; Обігрів; Вентилятор; Іонізація; Осушення; Автоматичний; Нічний; Турборіжим
Іонізатор Есть
Властивості товару
Діаметр труб Рідина 6мм; Газ 12 мм
Колір: Білий
Пульт ДУ Есть
Рівень шуму внутрішній блок 55 дБ
Рівень шуму зовнішній блок 63 дБ
Розміри внутрішнього блоку 957 x 302 x 213 мм
Розміри зовнішнього блоку 800 x 554 x 333 мм
Серія Forest Inverter
Таймер Есть
Тип установки Настенный
Фільтр Подвійний фільтр
Довжина магістралі До 15 м
Вага кондиціонера 11 кг внутрішній
Інформація про товар
# 1566

Спліт система Midea MSAFCU-18HRDN1 Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Спліт система Midea MSAFCU-18HRDN1 Опис

Інверторний кондиціонер Midea MSAFCU-18HRDN1 серії Forest DC-Inverter має енергоефективний (А++) DC-inverter двигун, який дозволяє працювати спліт системі взимку на обігрів при -15 0 С. Внутрішній блок серії Forest має глянсовий гладкий пластик лицьової панелі (спеціальна Midea) із прихованим LED дисплеєм, у якого можна, за бажанням, вимкнути індикацію та звук. Є можливість управління роботою системи за допомогою домашньої мережі Wi-Fi через роутер, з Інтернету, за допомогою спеціальної програми для мобільного пристрою. Зовнішні блоки мають оригінальний дизайн Diamond.

Функції та основні особливості кондиціонера Мідея MSAFCU-18HRDN1-12HRDN1 серії Forest Inverter :

 • DC-Inverter
 • Холод/тепло
 • Самодіагностика
 • Гідрофільне покриття теплообмінника
 • Авторестарт
 • Режим комфортного сну
 • Функція "TURBO"
 • Антикорозійне покриття
 • Іонізатор
 • Детектор витоку холодоагенту
 • Запам'ятовування позиції жалюзі
 • Подвійний фільтр
 • Охолодження за низьких температур (DC-inverter)

Технологія 180-градусного інверторного перетворення

Технологія 180° хвильового інверторного перетворення – напруга, що управляє, без «імпульсних» ефектів (усувається ступінчастість синусоїди).

Порівняно зі стандартним 120° струмом прямокутної форми надає такі переваги:

 1. Можливість роботи при ширшому діапазоні напруги живлення і частоти струму.
 2. Велику енергоефективність та енергозбереження.
 3. М'якший старт, нижче шум і вібрації.
 4. Великі можливості керування.

Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею

Підвищена тепловіддача. У блоках використовують теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання та, отже, збільшується ефективність роботи системи.

Самоочищення

Самоочищення. При вимиканні кондиціонера на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник.

Режим i-Eco

Економічний режим

При використанні функції « i-Eco » - кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату, і автоматично підтримуватиме в ній t=+24С і АВТО - швидкість вентилятора.

При цьому Ви отримаєте комфорт і знижене енергоспоживання. У цьому режимі кондиціонер працюватиме 8 годин, потім автоматично вимкнеться.

Також Ви можете самостійно вимкнути цей режим із пульта.

Цей режим можна використовувати лише у режимі «Охолодження».

Зовнішній блок дизайну "Діамант"

Дизайнери Midea не забули і про зовнішній вигляд корпусу зовнішнього блоку кондиціонера, що саме собою рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіший за своїх побратимів, має грані, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва та ретельно продуману дизайн-концепцію.

Двигун DC inverter зовнішнього блоку

У зовнішніх блоках обертання вентилятора використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму та енергоспоживання. А також отримати кілька позицій швидкості обертання вентилятора, залежно від потреб системи.

Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям

Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи при цьому ефективнішу роботу кондиціонера.

Контроль та управління по Wi-Fi (Опція - Wi-Fi stick)

Midea RAC розробила мобільний додаток для сучасних смартфонів, який виконує функцію пульта. Як і пульт управління, смартфон керує кондиціонером через інфрачервоний порт, а у разі найсучасніших моделей кондиціонерів Midea – через Wi-Fi-з'єднання.

Покупці можуть абсолютно безкоштовно завантажити програму для смартфона за допомогою QR-кодів, що знаходяться в інструкції користувача

Температурна компенсація

Функція температурної компенсації усуває різницю температур між підлогою та стелею шляхом змішування різних шарів повітря. Працюючи на охолодження, система занижує температуру потоку повітря, що виходить. Внаслідок цього час на охолодження приміщення скорочується, а холодніший струмінь компенсується теплим повітрям, що піднімається, шляхом перемішування. Таким чином відбувається компенсація температур та вирівнюється загальна температура у приміщенні. Значення встановлено виробником і становить 2 ОС

Виявлення витоку холодоагенту

У разі виявлення витікання холодоагенту на дисплеї внутрішнього блоку з'явиться код помилки «ЕС». Ця функція допоможе захистити компресор від поломки при підвищенні температури внаслідок витоку холодоагенту.

Нічний режим

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а також автоматично через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). По закінченні режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до заданого значення.

Охолодження за низької температури навколишнього середовища

Функція "Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища" - забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження, при температурах нижче нуля (зовнішнього повітря), що дозволяє використовувати його для роботи, наприклад, серверних.

У сучасних серіях Full DC-інверторних спліт/мультиспліт систем дана опція реалізована програмно-апаратно, при цьому якщо є необхідність використання кондиціонера в зимовий час на охолодження, то необхідно додатково встановити

Режим осушення повітря

Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою та дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним включенням та вимкненням режимів охолодження та вентиляції.

При увімкненні режиму осушення на ПДК відображається символ "Крапелька"

DC inverter компресор

Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином зниження споживання енергії економить Ваші витрати. Така система значно економніша і надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора

Придбати кондиціонер Ви можете в інтернет-магазині Santeh.dp.ua, залишивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам. Вдалих покупок!

Мітки: Midea

Рекомендовані товари

Last Viewed

Кондиціонер Midea MSAFCU-18HRDN1

Кондиціонер Midea MSAFCU-18HRDN1

Інверторний кондиціонер Midea MSAFCU-18HRDN1 серії Forest DC-Inverter має енергоефективний (А++) DC-inverter двигун, який дозволяє працювати спліт системі взимку на обігрів при -15 0 С. Внутрішній бло..

18 639 ₴