Кондиціонер Midea Blanc MSMA-24HRN1-Q

(#1382)
Кондиціонер Midea Blanc MSMA-24HRN1-Q
Очікування 2-3 дні
Зв'яжіться з нами для уточнення термінів постачання
Midea Виробник: Midea
Ми маємо пункт видачі
В якому Ви завжди зможете оглянути товар перед тим, як забрати
19 497 ₴

Кондиціонер Midea Blanc MSMA-24HRN1-Q Характеристики

Індикація
Звуковий сигнал Есть
Увімкнення Есть
Найголовніше
WI-FI Нет
Індекс кондиціонера 24
Конструкція Спліт-система
Рекомендована площа До 65 м. кв
Спосіб встановлення Настенный
Тип компресора Звичайний
Тип: Кондиціонер
Холодоагент R410A
Гарантія 12 міс
Клас енергоспоживання A
Продуктивність
Діапазон робочих зовнішніх температур Режим охолодження: +18...+43°C
Перепад висот максимум 8м.
Повітрянний струм 1010...659 м.куб/год
Потужність охолодження/обігрів Холод 2.503 кВт
Продуктивність охолодження/обігрів Холод 7.03кВт
Панель управління
Дисплей LED-дисплей
Тип управління Пульт ДУ
Режими роботи та програми
Кількість внутрішніх блоків Один блок
Регулювання напряму повітряного потоку Есть
Детальніше про режими Охолодження, Обігрів, Осушення, Вентиляція
Іонізатор Нет
Властивості товару
Діаметр труб Рідина 6мм; Газ 15 мм
Додатково: Функція Follow Me - зчитує температуру за допомогою датчика в пульті дистанційного керування і виводить потрібну температуру саме в місці знаходження пульта. Антикарозійне покриття. 3-мірне обдування. Плавний і комплексний.
Колір: Білий
Країна виробник Китай
Пульт ДУ Есть
Рівень шуму внутрішній блок 42...29дБ
Рівень шуму зовнішній блок 56 дБ
Розміри внутрішнього блоку 1038 x 325 x 220 мм
Розміри зовнішнього блоку 770 x 555 x 300 мм
Серія Blanc
Таймер Есть
Тип установки Настенный
Фільтр Повітряний фільтр високої густини High Density
Довжина магістралі До 25 м
Вага кондиціонера 14 кг внутрішній; 49 зовнішній
Інформація про товар
# 1382

Кондиціонер Midea Blanc MSMA-24HRN1-Q Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Кондиціонер Midea Blanc MSMA-24HRN1-Q Опис

Настінний кондиціонер Blanc MSMA Midea - обтічні форми - ідея, навіяна рухом морських хвиль та подихом легкого бризу.

Ідеальний клімат не повинен коштувати дорого. Розробляючи кондиціонер Blanc, інженери Midea змогли зробити те, що всім здавалося неможливим: об'єднали стильний дизайн та сучасні технології, перевірену роками якість та доступну ціну.

Привабливий дизайн

Обтічні форми - ідея, навіяна рухом морських хвиль і подихом легкого бризу. Оригінальна бічна поверхня викликає відчуття, що кондиціонер ніби сам дослухається до рівного руху повітря. Приємні плавні форми та мінімалістичне оформлення Midea Blanc підійдуть для будь-якого інтер'єру. Оригінальний рельєф бокових сторін блоку нагадує формою морську хвилю. Дисплей, що світиться, розташований безпосередньо на блоці. А стильний зовнішній блок Midea Blanс говорить про високий рівень виробництва та ретельно продуману дизайн-концепцію.

Повний контроль над температурою

Форсований режим дозволяє кондиціонеру Midea Blanc при охолодженні швидко досягти температури +17 °С і до +30 °С в режимі обігріву. Під час відсутності господарів кондиціонер може протягом тривалого часу підтримувати температуру +8 °С

Режим «іди за мною»

Зазвичай кондиціонер регулює свою роботу за датчиком температури, що знаходиться в ньому самому. Blanc працює за датчиком, вбудованим у пульт управління. Таким чином він підтримує необхідні параметри мікроклімату там, де ви знаходитесь.

Фільтр високого ступеня очищення

У порівнянні зі стандартним фільтром фільтр високого ступеня очищення затримує на 50% більше пилу та на 80% більше пилку

Характеристики, які відрізняють кондиціонери Blanc:

• Режим ECO – натисканням кнопки ECO, апарат перебуває в режимі економії енергії протягом 8 годин, що дає економію на 60% порівняно з номінальною роботою.

• FOLLOW ME - датчик температури був поміщений у пульт дистанційного керування, так що вимірювання температури може бути виконане в будь-якому місці.

• Фільтр з вітаміном С – випустити вітамін С, який живить та заспокійливу дію на шкіру та зменшує стрес людей усередині фільтра. Вітамін С усуває активний оксиген, забезпечує захист від шкідливого впливу ультрафіолетових променів на шкіру, стимулює вироблення колагену, а також знижує навантаження на людей, що знаходяться у фільтрі.

Кнопка Super активує посилений режим роботи на охолодження зі швидким досягненням температури в приміщенні 17 °С. У режимі обігріву кондиціонер може бути переведений у режим підтримки температури на рівні 8 ° С на тривалу відсутність господарів.

Режим Турбо

Функція Turbo - при включенні даного режиму, кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов в найкоротший час.

Два напрями повітряного потоку

Для підвищення комфорту потік повітря може бути спрямований вертикально вниз під час обігріву та вздовж стелі при охолодженні.

Функція «Пам'ятай мої установки»

Переважні для користувача установки режиму роботи, температури, швидкості обертання вентилятора, положення заслінок і жалюзі можуть бути занесені в пам'ять пристрою і за бажання при натисканні кнопки FAV кондиціонер почне працювати відповідно до цих параметрів.

Автоматичне очищення

Для підтримання ідеальної гігієни кондиціонер послідовно ненадовго змінює режими роботи. Так він безпечно усуває пил, що скупчився на випарнику, і не допускає утворення цвілі.

Комфортний сон

Кондиціонер автоматично коригує задану температуру, щоб і підтримувати комфортні умови для сну, і оптимізувати енергоспоживання.

Повна тиша

Передбачена зручна функція вимкнення/увімкнення дисплея та звукових сигналів. Ніщо не турбує ваш відпочинок.

Самодіагностика

Блок управління кондиціонера Midea Blanc стежить за справністю вузлів та за настанням нештатного режиму роботи. При необхідності він автоматично вимкне систему та захистить її.

Нічний режим

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а також автоматично через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). По закінченні режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до заданого значення.

Самоочищення

При вимиканні кондиціонера на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник.

Придбати кондиціонер Ви можете в інтернет-магазині Santeh.dp.ua, залишивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам. Вдалих покупок!

Мітки: Midea

Рекомендовані товари

Last Viewed

Кондиціонер Midea Blanc MSMA-24HRN1-Q

Кондиціонер Midea Blanc MSMA-24HRN1-Q

Настінний кондиціонер Blanc MSMA Midea - обтічні форми - ідея, навіяна рухом морських хвиль та подихом легкого бризу. Ідеальний клімат не повинен коштувати дорого. Розробляючи кондиціонер Blanc, інжен..

19 497 ₴