Кондиціонер Olmo OSH-36AH5D

(#1362)
Кондиціонер Olmo OSH-36AH5D
Очікування 2-3 дні
Зв'яжіться з нами для уточнення термінів постачання
Olmo Виробник: Olmo
Ми маємо пункт видачі
В якому Ви завжди зможете оглянути товар перед тим, як забрати
22 211 ₴

Кондиціонер Olmo OSH-36AH5D Характеристики

Індикація
Звуковий сигнал Есть
Несправність Самодіагностика
Увімкнення Есть
Найголовніше
WI-FI Нет
Конструкція Спліт-система
Рекомендована площа До 105 м. кв
Спосіб встановлення Настенный
Тип компресора Звичайний
Тип: Кондиціонер
Холодоагент R410A
Гарантія 12 місяців
Клас енергоспоживання A
Продуктивність
Діапазон робочих зовнішніх температур від -7°C до +43°C
Перепад висот максимум 5 м
Повітрянний струм 1400 м.куб/год
Потужність охолодження/обігрів Холож 3,06 квт; Тепло 3,4 кВт
Продуктивність охолодження/обігрів Холод 10,55 квт; Тепло 10,70 кВт
Панель управління
Дисплей LED-дисплей
Тип управління Пульт ДУ
Режими роботи та програми
Кількість внутрішніх блоків Один блок
Регулювання напряму повітряного потоку Есть
Іонізатор Нет
Властивості товару
Діаметр труб Рідина 6мм; Газ 15 мм
Колір: Білий
Країна виробник Китай
Пульт ДУ Есть
Рівень шуму внутрішній блок 36/38/40 дБ
Рівень шуму зовнішній блок 58 Дб
Розміри внутрішнього блоку 1240 x 325 x 250 мм
Розміри зовнішнього блоку 900 x 805 x 360 мм
Серія Leader
Таймер Есть
Тип установки Настенный
Фільтр Сітчатий фільтр
Довжина магістралі До 15 м
Вага кондиціонера 18 кг внутрішній
Інформація про товар
# 1362

Кондиціонер Olmo OSH-36AH5D Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Кондиціонер Olmo OSH-36AH5D Опис

Відмінний кондиціонер за невеликі гроші, з набором всіх основних споживчих функцій для комфортного охолодження, нагріву, осушення або просто вентилювання приміщення. Даний OLMO OSH-AH5D зарекомендував себе як надійний прилад у спеку, чим підтверджується його офіційною гарантією від виробника 24 місяці. Кондиціонер відмінно підійде для встановлення у квартирі, офісі, приватному будинку та інших приміщеннях. Стильний класичний дизайн внутрішнього блоку добре підійде під будь-який інтер'єр, оскільки класика завжди у тренді. У внутрішньому блоці на передній панелі по центру розташовується прихований LED дисплей, який відображає задану температуру, режим роботи його можна вимкнути з пульта дистанційного керування якщо він заважає. Також в кондиціонер впроваджено технологію PFC, яка дозволяє Олмо більше економити споживання електроенергії, і відповідає класу енергоефективності «А». У комплекті з кондиціонером йде новий фільтр "Вітамін С", він збагачує повітря вітаміном "С", сприяючи опірності організму до стресу. Спліт система працює на неруйнівному озоновому шарі, холодоагенті R-410A. Придбати з доставкою та недорого цей кондиціонер можете у нашому інтернет магазині «ІТ Клімат», а також Ви можете замовити встановлення його встановлення Київ та області!

  • Smart Defrost – в агрегаті передбачено функцію автоматичного розморожування. Коли кондиціонер працює на тепло, теплообмінник зовнішнього блоку починає наростати іній (снігова шуба), внаслідок чого погіршується теплообмін і падає ККД. У процесі розморожування вентилятор внутрішнього блоку перестає працювати. Після завершення відтайки спліт система знову починає працювати на тепло. Ця функція не тільки зможе забезпечити нагрівання за допомогою кондиціонера, а також гарантує триваліший термін служби приладу.
  • Magic Sleep – за допомогою цієї функції, Ви можете насолоджуватися життєдайною прохолодою або приємним обігрівом під час сну, не страждаючи від сильного холоду або інтенсивного нагріву в нічний час.
  • Auto Rest - автоматичне вимкнення електроживлення. Зупинка кондиціонера відбуватиметься після 10 год. роботи. Завдяки цій функції буде економитися енергія та захист навколишнього середовища.
  • Quiet Action - два блоки оснащені спеціальними робочими механізмами, які зводять до мінімуму шум, тому ви можете насолоджуватися свіжим навколишнім простором, незважаючи на сильну спеку на вулиці.
  • Stop-cold – захист від обдування холодним повітрям у режимі обігріву. Швидкість вентилятора регулюється залежно від температури теплообмінника. Коли теплообмінник, нагрітий до потрібної температури, поперечний вентилятор починає працювати, запобігаючи різкому обдуванню холодним повітрям.
  • Clean Inside – коли відключається кондиціонер, вентилятор по внутрішньому блоці не припиняє свою роботу, ще 3 хвилини, тим самим даючи теплообміннику підсушитися. Це потрібно для того, щоб інтенсивно не розмножувалися грибки і пліснява.
  • Сlever Timer - Оснащений функцією таймера 24ч/12ч увімкнення/вимкнення.
  • Auto-Guard - З автоматичним захистом помилки будуть виявлені платою і відображені на LED екрані внутрішнього блоку. Потім, захист буде зроблено.
  • Авторестарт "Reload" - після вимкнення або у разі випадкового відключення електроенергії, агрегат збереже останні задані параметри, і після відновлення живлення почне працювати, за останніми налаштуваннями.
  • SIX-layer - чудово продумане з шести шарів антикорозійне покриття, що не дасть можливості зовнішньому агрегату іржавіти, і дозволить залишатися йому чистим довгі роки.

Придбати кондиціонер Ви можете в інтернет-магазині Santeh.dp.ua, залишивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам. Вдалих покупок!

Мітки: Olmo

Рекомендовані товари

Last Viewed

Кондиціонер Olmo OSH-36AH5D

Кондиціонер Olmo OSH-36AH5D

Відмінний кондиціонер за невеликі гроші, з набором всіх основних споживчих функцій для комфортного охолодження, нагріву, осушення або просто вентилювання приміщення. Даний OLMO OSH-AH5D зарекомендував..

22 211 ₴