5 найкращих кондиціонерів на 2019 рік!

Який купити кондиціонер у квартиру цікавить багатьох наших покупців.

 • Потужність пристрою - від цього параметра залежить, наскільки якісно техніка охолоджуватиме/обігріватиме приміщення.


 • Енергоспоживання - більшість сучасної кліматичної техніки має енергоспоживання класу А, хоча бувають моделі В, С класу. На цей критерій обов'язково варто звертати увагу на вибір найбільш енергоефективного пристрою.


 • Охоплення робочої площі - від розміру приміщення, і кількості людей, що знаходяться в ньому, залежить, наскільки потужний потрібен апарат.


 • Режими - окрім охолодження та обігріву, можуть бути додаткові програми - вентиляція, осушення повітря


 • Додаткові функції - серед них можна назвати нічний режим, таймер увімкнення/вимкнення, очищення повітря та ін.


5 найкращих моделей кондиціонерів на 2019 рік, за версією інтернет-магазину «Світ Кухні»

До хітів продажу кліматичної техніки відносяться не тільки моделі відомих виробників, а й недорогі, бюджетні бренди. І якщо ви хочете купити надійний кондиціонер, радимо звернути увагу на такі моделі:


1. Спліт системи Samurai типу ON/OFF .


Працюють на обігрів та охолодження, мають клас енергоефективності "А" . Складаються із внутрішнього та зовнішнього блоків, у комплекті має пульт ДК. Внутрішній блок встановлюється на стіні під стелею кімнати. Зовнішній – розташовується вертикально на стінових кронштейнах, фундаменті чи даху, на міцних опорах.


Спліт-системи ефективні та зручні для застосування у житлових приміщеннях, адміністративних будівлях. Мають стильний дизайн та безліч інноваційних функцій, серед яких:


 • Таймер відключення – спрацьовує при досягненні заданої температури у кімнаті.

 • Режим сон – за допомогою нічного режиму можна створити комфортні умови для сну: протягом 7 годин підтримується задана температура, встановлюється мінімальний рівень шуму, економно витрачається електроенергія.
 • Режим iFeel – на основі температури в приміщенні дозволяє індивідуально визначити та створити найбільш комфортні для користувача умови.

 • Режим iClean - при вимиканні пристрій ще деякий час працює із закритими жалюзі, при цьому вентилюється та підсушується теплообмінник, забираються частки пилу, бактерії. Результат – сухий, чистий кондиціонер, без плісняви та неприємних запахів.


2. Спліт системи Samurai Inverter .


Відрізняються сучасним стильним дизайном, зручні у використанні та комфортні для власників. Працюють на охолодження та обігрів, мають клас енергоефективності "А". Обладнано компресором інверторного типу: він удосконалює роботу кондиціонерів, продовжує термін їх експлуатації, зменшує енерговитрати та економить ваші гроші.

Оснащені різноманітними інноваційними функціями, серед яких:

 • осушення повітря ;
 • іонізація ;
 • самоочищення та ін.

На внутрішньому блоці використовується покриття Golden Fin, яке сприяє захисту теплообмінника від корозії, запобігаючи передчасному зносу. Забезпечує захист від плісняви, грибка;

Управління спліт-системою здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування. Але, навіть знаходячись далеко від дому, ви можете контролювати роботу пристрою зі смартфона або планшета за допомогою WI-FI.


3. Спліт-система Midea Blanc.


Настінний кондиціонер Midea Blanc – це стильний дизайн, інноваційні технології, висока якість та доступна ціна. Антикорозійне покриття захищає теплообмінник зовнішнього та внутрішнього блоку Golden Tech/Golden Fin від передчасного зношування.

Кліматична техніка Midea Blanc відрізняється багатим функціоналом:

 • Режим турбо - форсований режим роботи допоможе швидко досягти потрібної температури у великих приміщеннях: за рахунок великої внутрішньої частини знімання холоду відбувається ефективніше. А під час вашої відсутності кондиціонер підтримуватиме комфортну температуру у приміщенні.

 • Автоматичний рестарт - у разі аварійного відключення електроенергії відбувається перезапуск системи керування, і кондиціонер автоматично повертається до роботи за заданими параметрами.


 • Іонізація – іонізатор нейтралізує шкідливі бактерії, мікроорганізми, алергени.


 • Тиха робота - функція увімкнення/вимкнення дисплея та звукових сигналів допоможе створити комфортні умови для відпочинку.

 • Режим "сон" - система автоматично коригує температуру, щоб підтримувати оптимально зручні умови для сну та економити електроенергію.4. Кондиціонер Hoapp .


Працює на обігрів та охолодження. Відрізняється стильним, лаконічним дизайном та компактними розмірами. Має добрі технічні характеристики. Незважаючи на високу продуктивність, відрізняється низьким рівнем шуму та економним споживанням електрики.

Для продуктивної, комфортної роботи додатково має такі функції, як:

 • осушення повітря ;
 • фільтрація ;
 • вентиляція .

Кондиціонер обладнаний покращеним іонізатором, який збирає навіть найдрібніші частинки пилу, мікроорганізми та робить чистіше повітря у кімнаті.


5. Спліт система Idea , серія «Brilliant».


Належить до лінійки професійного обладнання "Idea Pro" компанії Мідеа.

Красивий, стильний дизайн, ребриста передня панель та обтічні форми дозволять влаштуванню органічно вписатися в будь-який інтер'єр.

Прихований LED-дисплей, який відображає інформацію на лицьовій панелі, за потреби можна увімкнути або вимкнути: світлові, звукові індикатори не заважатимуть вам під час відпочинку.

Кондиціонер має встановлені опції, серед яких:

 • Wi-Fi Ready - керувати кондиціонером можна на відстані: просто встановіть спеціальний додаток на смартфон, планшет і ви зможете дублювати всі функції пульта дистанційного керування.

 • Функція самоочищення - дає можливість перед вимиканням кондиціонера осушити теплообмінник: це допомагає запобігти утворенню плісняви, грибка та усунути неприємні запахи.

 • Повнофункціональний рестарт - забезпечує автоматичний перезапуск роботи кондиціонера за заданими параметрами при відновленні електроживлення у разі відключення.

Підсумок!

Найкраща модель кліматичної техніки за версією інтернет-магазину «Світ Кухні» - це спліт-система Samurai . Саме цей пристрій обирають наші клієнти, які хочуть купити добрий кондиціонер за розумною ціною.