Як вибрати кухонну мийку з каменю

Мийки для кухні з каменю стають популярними завдяки своїм чудовим експлуатаційним характеристикам та презентабельному зовнішньому вигляду. Вони гармонійно доповнюють кухонний інтер'єр, виконаний у будь-якому стилі від класики до модерну.І хоча таке миття має пристойну вагу і порівняно високу вартість, багато наших покупців вибирають саме кам'яні раковини: вони довговічні, менше бояться миючих засобів на кислотній основі, добре поглинають звуки поточної води, мають різноманітну форму та колір.


Кухонні мийки з каменю: основні критерії вибору


Незважаючи на простоту, миття для кухні може бути дуже різною. Це стосується як матеріалів, з яких вона виготовлена, так і її форми, розмірів. При виборі кам'яного миття слід звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена: від цього критерію залежать експлуатаційні характеристики виробу. • Граніт - Найкращий варіант: виготовляється з гранітного композиту, відрізняється високою міцністю, довговічністю в експлуатації.
 • Мармур - Вироби з мармуру дешевші за гранітні екземпляри, але більш вибагливі у догляді і чутливі до перепадів температур, ударів.
 • Акрил – Раковини з акрилу мають невисоку вартість. Але до вибору таких виробів слід підходити обдумано, оскільки вони чутливі до високих температур і легко утворюються подряпини.Вибираючи вироби зі штучного каменю, варто визначитися і з такими параметрами, як:


 • Розміри миття - при виборі слід враховувати розміри стільниці, тумби або шафи, де буде розміщена раковина.
 • Кількість чаш - потрібно реально оцінити, на яку мийку буде достатньо місця на кухні: з однією або двома, трьома чашами.
 • Форма – кругла раковина підходить практично для кожного кухонного дизайну. Але цікаво виглядатиме і прямокутний, овальний, квадратний або кутовий варіант виробу.

 • Забарвлення - вибір кольору залежить від особистих уподобань та інтер'єру кухні. Це може бути білий, чорний, коричневий, сірий, бежевий, рожевий або будь-який колір на вибір.

Якісна мийка повинна мати абсолютно гладку поверхню, без вад, шорсткостей, заглиблень. Колір має бути однорідним і насиченим, матовим чи глянсовим.


Чому варто купити кам'яне миття?


 1. Раковина з каменю міцна, стійка до механічних впливів: якщо мийку впаде важкий предмет, вона залишиться цілою.
 1. Довго зберігає свій первозданний вигляд.
 1. Стійка до перепадів температур.
 1. Поверхня миття позбавлена доби, тому в неї не проникають забруднення.
 1. Для чищення можна використовувати будь-які миючі засоби.
 1. Добре поглинає шум води під час миття посуду
 1. Легко піддається ремонту у разі виникнення подряпин.

Вибрати гранітні мийки для кухні можна на сайті інтернет-магазину «Світ Кухні» або у нашому виставковому центрі, розташованому у м. Дніпро.