Який фірми краще купити витяжку?

Коли починаєш вибирати витяжку, здається, що у всіх брендів те саме: відрізняється тільки дизайн і ціни.

Тому що більше вибір, то складніше його робити. Давайте ми допоможемо вам і розкажемо ключові нюанси про бренди витяжок, які є популярними у наших клієнтів.

В асортименті інтернет-магазину "Світ Кухні" є кілька популярних виробників. Ось вони:

·         Бош ( Bosсh )

·         Фабіано ( Fabiano )

·         Еліка ( Elica )

·         Елеус ( Eleyus )

·         Вентолюкс ( Ventolux )

До речі, останні два бренди – це українські виробники з Тернополя та Києва. Їхня техніка створюється з урахуванням українських умов експлуатації, і це її перевага. Також на них варто звернути увагу, тому що ці витяжки коштують дешевше за закордонні аналоги.

Витяжки Вентолюкс (Ventolux)

За статистикою виробника кожна третя витяжка в Україні — від цього бренду. Інженери компанії першими в країні почали виготовляти похилі витяжки. Серед наших клієнтів, до речі, це одні із найпопулярніших моделей.

Особливість лінійки цього виробника – потужні пристрої. Наприклад, є моделі з продуктивністю 1000 і навіть 1200 кубів . Крім цього, в деяких моделях є незвичайні та корисні функції: автовідкриття та автодатчик диму.

Також ви можете вибрати практично будь-який колір: від білого та чорного до незвичайного кремового.

У деяких моделях разом із вугільним фільтром використовується електростатичний. Вугільний очищає повітря від неприємного запаху, а електростатичний притягує дрібні частинки жиру та кіптяви.

Витяжки Бош (Bosh)

Купити витяжку Бош у Дніпрі можна у нашому інтернет-магазині. Ми продаємо техніку від офіційного виробника і даємо на неї гарантію.

Ці витяжки цікаві тим, що майже всі моделі мають високу продуктивність, але не сильно шумять під час роботи. Найпопулярніші моделі з продуктивністю від 380 до 850 кубів. Навіть якщо взяти найпотужнішу витяжку, вона шумітиме на максимальній швидкості не більше, ніж на 67 дБ.

Щодо надійності. Проблем у наших клієнтів із ними не виникає. Середній вік безпроблемної роботи – 10-12 років. Природно, потрібно вчасно змінювати вугільний та жировий фільтр, а також чистити грати, щоб сміття не потрапляло у вентилятор та двигун.

Витяжки Еліка (Elica)

Купити витяжку на кухню Еліка деякі клієнти хочуть саме через країну виробника та самого бренду. Витяжки виготовляються в Італії. Компанія спеціалізується саме на кухонних вентиляційних системах, тому всі моделі виготовлені так, як потрібно.

Грамотно розрахована продуктивність корпусу потрібної форми, а також використовуються якісні матеріали для фільтрів.

Особливість багатьох моделей – великий вибір матеріалів, що використовуються у корпусі. Нержавіюча сталь, пластик, скло і навіть дерево - все це може бути у витяжці Еліка.

Якщо ви все ще не знаєте, якої фірми купити витяжку на кухню у Дніпрі – приїжджайте у виставковий центр «Світ Кухні» на Курчатова 7, другий поверх. Ми підберемо моделі з наявності під ваш бюджет та вимоги, а також розповімо про всі нюанси експлуатації тієї чи іншої витяжки.