Яку модель витяжки краще придбати для кухні?

Який параметр справді важливий і чому на нього варто звертати увагу? Ми, інтернет-магазин вбудованої техніки «Світ Кухні» підготували лікнеп на вибір для людей, які купують витяжку вперше.

Дизайн

Насамперед варто визначитися з дизайном витяжки. Можна або сховати її, щоб вона була майже непомітною, або навпаки — встановити на видному місці.

Моделі «захованих» витяжок:

·         телескопічна;

·         вбудована.

Моделі витяжок «на виду»:

·         похила;

·         т-подібна;

·         купольна;

·         острівна.

Переваги вбудованих витяжок, що встановлюються у кухонний гарнітур

Їх просто доглядати. Майже весь корпус захований у кухонній шафі, а назовні виступає лише передня панель та металева сітка, яка затримує частинки жиру. Сітку легко відмити руками або навіть у посудомийній машині.

Яку купити витяжку на кухню в Дніпрі? Насамперед — потужну. Потрібно завжди брати із запасом, незалежно від розміру приміщення. І завжди вмикайте витяжку, навіть якщо на плиті просто гріється чайник. Інакше від пари і кіптяви від газу псуватиметься ремонт.

Переваги витяжок, що встановлюються на увазі

Основне – багато варіантів дизайну. Можна задовольнити, напевно, будь-яке «хочу». Вони варто звертати увагу на фасадну частину. Вона може бути зроблена зі скла, емальованого металу чи нержавіючої сталі.

Не можна відповісти на запитання: яку витяжку краще купити на кухню? Пояснимо це на прикладі матеріалу корпусу:

·         Скло відмивається найлегше. Тим більше, що під рукою завжди є миючі засоби.

·         Емальований метал відмити трохи важче, але все одно проблем у догляді він не має.

·         А ось нержавійку відмити найскладніше, та ще й натирати потрібно постійно, щоб вона не втрачала блиску. Але! Термін експлуатації такої витяжки є найбільшим, тому що матеріал надійний і навіть через 10 років не змінить зовнішнього вигляду.

Особливо, якщо ви хочете модель зі скляними елементами корпусу, вчасно вмикайте її. Навіть якщо на плиті стоїть один чайник, все одно вмикайте витяжку, щоб не було перегріву.

Продуктивність

Практичним шляхом ми розрахували, що ідеальний мінімум – це 650 кубометрів на годину. За такої потужності, витяжка вловлює майже всю кіптяву від газу. Жир не летить вище за витяжку і не прилипає до стін і стелі.

Якщо взяти 1000 кубову витяжку, то ви побачите, що в метрі від варильної поверхні навіть не буде чути запаху м'яса, що смажиться.

Тому ми й рекомендуємо не заощаджувати на продуктивності, а розглядати моделі від 650 кубів. Справа в тому, що більша потужність робить роботу витяжки тихіше. Вам не потрібно вмикати її на максимальну швидкість. Із запасом потужності можна включити її на мінімальну швидкість, і вона витягуватиме такий самий об'єм повітря, а шумітиме менше.

Ще нюанс. Якщо ви вирішуєте, яку витяжку купити на кухню в Дніпрі, приїжджайте до нашого виставкового центру на Курчатова 7. Наш спеціаліст з витяжок покаже вам різні варіанти та розповість про кожен з них. Разом ви підберете витяжку для вашої кухні, яка підійде за розміром, ціною та потужністю.