На 4 конфорки
Варильна панель на 4 конфорки у Дніпрі
Варильна панель на 4 конфорки - це класичний варіант варильної поверхні. Використовується на кухні в квартирах та приватних будинках. Стандарт, який зручно використовувати щодня: є місце для нагрівання чайника, а також приготування першого та другого. Такі поверхні у нас найпопулярніші: у наявності понад 500 моделей від різних брендів.
Які бувають варильні панелі на 4 конфорки?
Ми поділяємо їх на три види: газові, індукційні та електричні. У кожному вигляді є моделі, виготовлені із різних матеріалів. Це може бути:
·
Емальована сталь - класика, проста у догляді.
·
Нержавіюча сталь – сучасний варіант, добре виглядає у нових інтер'єрах.
·
Склокераміка – використовується в індукційних, електричних моделях.
Наші клієнти найчастіше хочуть купити газову варильну панель на 4 конфорки. Справа в тому, що майже у кожному старому будинку є центральне газопостачання. Тому перевага надається таким моделям, до того ж вони дешевші.
Електричні частіше використовуються в новобудовах або місцях, де часті перебої з газом. Індукційні моделі найдорожчі, але у них найвищий ККД. Нижче ми коротко розповімо про технічні особливості тієї чи іншої конфігурації.
Як нагріваються варильні панелі?
Є три джерела нагріву:
1.
Газ.
2.
Електроенергія (Спіраль).
3.
Індукція (котушка).
Розповідаємо про технічні особливості кожного з них.
Варильна поверхня 4 конфорки газова
Її плюс - відкрите полум'я, яке схоже на справжній вогонь. Шеф-кухарі кажуть, що їжа, приготована на газовій конфорці, корисніша та смачніша.
Вибираючи поверхню, віддайте перевагу моделі з функцією контролю полум'я. Якщо вогонь згасне, блок керування помітить це та припинить подачу газу. Для сучасної газової поверхні обов'язкова функція.
Є негативний момент – низький ККД, від 40 до 60%. Справа в тому, що полум'я розсіюється і віддає тепло в навколишній простір. Ми перевірили це. Чайник із двома літрами води на найбільшій конфорці закипає за 15 хвилин, і це досить довго.
Також у них обмежена кількість функцій: крім електричного запалення вогню та функції контролю витоку газу більше функцій немає.
Електрична варильна панель 4 конфорки
У неї вищий ККД — до 75%. Дволітровий чайник, на якому ми ставили досліди, нагрівається тут за десять із половиною хвилин. Це не рекорд, але вже швидше, ніж на газ.
Як нагрівальний елемент використовується спіраль. Є більш дорогі варіанти з галогеновим та стрічковим нагрівачем, але вони коштують дорожче.
Електричні моделі мають додаткові функції: індикатор залишкового тепла, автовідключення поверхні під час перегріву тощо.
Не важливо, який посуд використовуватиме — підходить будь-який. Але пам'ятайте, що зона конфорки нагрівається. Якщо з посуду під час приготування щось збігатиме, то воно пригорить.
А може купити індукційну панель варильну на 4 конфорки?
Це буде правильним вибором. Вони економні та продуктивні. Так, вони коштують дорожче за два попередні види, але й чайник на такій поверхні закипає за 7.5 хвилин. Індукційні котушки «їдять» трохи електроенергії, але дають високий ККД — 80%.
Придбати варильну панель на 4 конфорки у Дніпрі можна на цій сторінці. Залишіть заявку, і ми підберемо вам відповідну модель.