Газова варильна поверхня ELEYUS NIKA 60 BL C

(#6098)
Газова варильна поверхня ELEYUS NIKA 60 BL C
Очікування 2-3 дні
Зв'яжіться з нами для уточнення термінів постачання
Eleyus Виробник: Eleyus
Ми маємо пункт видачі
В якому Ви завжди зможете оглянути товар перед тим, як забрати
3 499 ₴

Газова варильна поверхня ELEYUS NIKA 60 BL C Характеристики

Найголовніше
Тип нагріву Газ
Тип: Варочная поверхность
Гарантія 5 лет
Панель управління
Дисплей Нет
Тип управління Механічний
Властивості товару
Вага 9 кг
Габарити (ШхВхГ) 560х490х50 мм
Газ-контроль Нет
Грати Чугун
Додатково: Перша конфорка: 3,0 кВт, діаметр 10 см | Друга конфорка: 1,0 кВт, діаметр 5,5 см | Третя конфорка: 1,75 кВт, діаметр 7,5 см | Четверта конфорка: 1,75 кВт, діаметр 7 ,5 см
Електрозапалювання Есть
Захист від дітей Нет
Кількість конфорок 4
Колір: Черный
Матеріал: Эмаль
Тип нагрівального елемента Природний газ/скраплений газ
Тип установки Встраиваемая
Ширина 600 мм
Комплектація
Перемикачі Поворотні перемикачі з блокуванням
Інформація про товар
# 6098

Газова варильна поверхня ELEYUS NIKA 60 BL C Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Газова варильна поверхня ELEYUS NIKA 60 BL C Опис

Національний бренд вбудованої техніки для кухні ELEYUS вже багато років є синонімом якості, надійності, технологічності та естетики, як і продукція під цією маркою. Газова варильна поверхня ELEYUS NIKA 60 BL C приємно здивує Вас своєю функціональністю та ергономікою, стане невід'ємною частиною будь-якого інтер'єру та свідком Ваших кулінарних перемог.

Газова варильна поверхня ELEYUS NIKA 60 BL C виготовлена з високоякісного емальованого металу, який легко чиститься та надовго зберігає свій естетичний вигляд. Поверхня обладнана двома чавунними ґратами продуманого дизайну. Чавунні грати є міцними, стійкими до прогоряння, а отже надійними та довговічними.

Поворотні перемикачі з блокуванням є надзвичайно важливим елементом газової поверхні, адже запобігають витоку газу, унеможливлюють випадкове включення і тим самим роблять користування приладом більш безпечним. Увімкнути газову поверхню можна лише натиснувши на перемикач і повернувши його.

Газова варильна поверхня ELEYUS NIKA 60 BL C обладнана чотирма конфорками: однією швидкою (3 кВт), двома напівшвидкими (1,75 кВт кожна) та однією допоміжною (1 кВт). Електрозапалювання з керуванням у ручці полегшує керування приладом і робить його безпечнішим.

Команда ТМ ELEYUS подбала, щоб користування газовою поверхнею ELEYUS NIKA 60 BL C, а разом з тим і приготування їжі, стало для Вас максимально зручним та комфортним та приносило лише задоволення. Ручки управління розташовані у правій частині поверхні, на безпечній відстані від допоміжного пальника. Ручки розташовані нижче рівня решіток, що унеможливлює їх контакт з гарячим посудом і запобігає нагріванню. Крім того, швидка конфорка розташована спереду ліворуч і частково висунута вперед, що дозволяє використовувати посуд великих об'ємів та захищає поверхню стіни від нагрівання. Газова варильна поверхня ELEYUS NIKA 60 BL C комплектується жиклерами як для підключення до газової магістралі, так і газового балона (додатковий комплект жиклерів).

Для підтвердження високої якості та безпеки у використанні всі газові варильні поверхні ТМ ELЕYUS проходять чотирирівневий контроль герметичності з'єднань газової арматури на різних етапах виробництва.

Важливим досягненням на сучасному ринку техніки, що вбудовується, є те, що ТМ ELEYUS на відміну від конкурентів надає 5-річну гарантію на всю продукцію, яка підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.

Купити варильна поверхня Ви можете в інтернет-магазині Santeh.dp.ua, залишивши замовлення на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам. Вдалих покупок!

Мітки: ELEYUS

Рекомендовані товари

Last Viewed

Варильна поверхня Eleyus Nika 60 BL C

Варильна поверхня Eleyus Nika 60 BL C

Національний бренд вбудованої техніки для кухні ELEYUS вже багато років є синонімом якості, надійності, технологічності та естетики, як і продукція під цією маркою. Газова варильна поверхня ELEYUS NIK..

3 499 ₴