Оплата


В інтернет-магазині «Світ кухні» замовлення можна сплатити двома способами:

  1. Готівковий розрахунок.
  2. Безготівковий розрахунок на карту.
  3. Оплата онлайн через платіжну систему WayForPay.

Замовляючи продукцію через сайт або купуючи її у роздрібному магазині, розташованому за адресою м. Дніпро вул. Курчатова 7 (другий поверх), вибирайте найзручніший спосіб оплати.

Замовлення зроблене на сайті вважається анульованим через 24 години, якщо воно не сплачено протягом доби, крім вихідних та святкових днів.

Оплата готівкою

  • При купівлі техніки в роздрібному магазині (самовивіз). У цьому випадку сума оплати дорівнює сумі вашого замовлення, без додаткових комісій.
  • Покладений платіж у відділенні Нової пошти (при отриманні товару). Додаткова комісія Нової Пошти – 20 гривень + 2% від загальної суми замовлення.
  • Готівкою при отриманні, якщо товар доставляє кур'єр. Сума оплати дорівнює загальній сумі замовлення, доставка кур'єрською службою відбувається за тарифами транспортної компанії.

Безготівкова оплата

  • Після того, як ваше замовлення оформлене та затверджене, ми складаємо рахунок-фактуру та відправляємо його на вашу електронну адресу.

Оплата провадиться тільки в національній валюті — гривні!

Ви оплачуєте товар лише після того, як роздрукували упаковку, перевірили стан та комплектацію у присутності кур'єра або співробітника Нової Пошти.

Як при доставці товару компанією перевізником, так і при купівлі у роздрібному магазині ми обов'язково видаємо товарний чек.

Приємних покупок та гарного настрою!